سایت شخصی

وب سایت شخصی نشان هویت آنلاین شما می‌باشد. 

ممکن است مدرس آموزشگاه باشید و به محلی برای معرفی خود، ارائه تمرین ها، درج مقالات و نوشته های خود نیاز داشته باشید، یا ممکن است معمار یا عکاس باشید و به محلی برای نمایش نمونه کارهای خود نیاز داشته باشید. 

سایت شخصی راهکار شماست!

شما تنها به یک نقطه بعد از اسم خود نیاز دارید

تا یک اتفاق بزرگ برایتان رقم بخورد

آیا با وجود داشتن پیج اینستاگرام،‌ صفحه فیسبوک یا کانال تلگرام باز هم نیازی به داشتن سایت شخصی است؟

بله! ۱۰۰ درصد!

step

دلایل زیادی وجود دارد که اشخاص هم نیاز به داشتن سایت شخصی را احساس کنند. بعضی از این دلایل عبارتند از:

حرفه ای گرایی و برندینگ

اینستاگرام، فیسبوک، یا تلگرام صرفاً‌ یک قالب هستند که توسط شما پر می شود. اگر دنبال ایجاد تصویر متمایزی از خود و فعالیتهایتان هستید و می خواهید حرفه ای بودن شما نسبت به رقبا مشخص گردد حتماً نیاز به سایت شخصی دارید. همچنین داشتن ایمیل گوگل یا یاهو برای یک حرفه ای چندان جالب نیست!

سئو و قابلیت جستجو

وقتی افراد دنبال یک عکاس برای مراسم عروسی خود یا استاد آیلتس برای یادگیری زبان هستند به احتمال زیاد اول به سراغ گوگل می روند. اینجا دیگه پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام شما زیاد مفید نیستش و نیاز به سایت شخصی کاملاً ملموس می شه.

ویژگی‌های محدود

هر شبکه اجتماعی ویژگی‌های محدودی دارد و نمی تواند تمامی نیازهای شما را برطرف کند. در یک سایت شخصی هیچ محدودیتی وجود ندارد.

دسترسی محدود

همه مخاطبان شما در شبکه های اجتماعی نیستند. هنوز هم افراد زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که عضو هیچ شبکه اجتماعی نیستند و شما اگر فقط خود را محدود به شبکه های اجتماعی کنید بخشی از مخاطبانتان را از دست می دهید.

عدم مالکیت

ما مالک شبکه های اجتماعی نیستیم،‌ و این خوب نیست. اگر روزی مدیران شبکه تصمیم بگیرند شبکه اجتماعی را تعطیل کنند، یا دسترسی ایرانیان را قطع کنند شما تمام تصویر اینترنتی خود را از دست خواهید داد.

رقابت

اگر شما فقط یک پیج در اینستاگرام دارید ولی رقیبتان هم در اینستاگرام هم در سایت شخصی خود فعال می باشد به احتمال زیاد مشتریان بیشتری را بتواند از آن خود کند! اگر برنده بودن در رقابت برای کار شما مهم است به فکر سایت شخصی باشید.

جهت ثبت سفارش و یا مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید

مشاوره سریع با تکمیل فرم زیر