طراحی سایت شرکتی

کسب و کار شما ممکن است یک شرکت بزرگ  چند ملیتی باشد و یا دفتر کوچک طراحی گرافیکی؛ هر دو یک نقطه مشترک دارند و آن نیاز به تعامل با مخاطبان از طریق سایت شرکتی است. بعضی شرکتها تنها به داشتن یک صفحه در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی اکتفا می نمایند که این پیام خوبی برای مخاطبان شما ارائه نمی دهد. شما بایستی وب سایت شرکتی خود را داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی با زایت

فعالیت شرکتها هر روز متنوع تر می شوند و امور تخصصی بیشتری را انجام می دهند. برای هر کسب و کار داشتن یک سایت شرکتی که نمایانگر حرفه ای گرایی صاحبان آن کسب و کار باشد جزو ضروریات است.

شما با داشتن یک سایت شرکتی حرفه‌ای میتوانید کلیه فعالیت های بازاریابی، تعامل با مشتریان، آنلاین برندینگ و… را در محیطی یکپارچه و حرفه ای انجام دهید. همین امروز قدم بعدی پیشرفت خود را بردارید.

وظیفه ما ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است. وب سایت شرکتی خوب ویترین کسب و کار شما در فضای آنلاین است، ویترینی که در آن هویت خود را خلق کرده و نمایش می دهید.

سئو

بهترین طراحی و بهترین محتوا تا دیده نشود ارزشی ندارد. سئوی حرفه ای در چندین مرحله اجرا و نظارت می شود تا مطمئن شویم سایت شرکتی شما دیده می شود.

طراحی-سایت-شرکتی-framed1
framed4

طراحی اختصاصی

شما منحصر بفرد هستید، پس سایت شرکتی شما نیز بایستی اختصاصاً برای شما طراحی شده باشد. طراحی با قالب های عمومی مخالف روحیه خلاقانه ما می باشد و تک تک صفحات سایت شرکتی شما مخصوص شما طراحی می گردد. 

UI & UX

رابط کاربری و تجربه کاربری مهمترین نکات در طراحی سایت شرکتی هستند. ما نه تنها با آگاهی کامل نسبت به UI و UX طراحی های سایت را انجام می دهیم، بلکه از تیم مخصوص ارزیاب استفاده می کنیم و «تست کارایی» طراحی انجام شده را می گیریم تا نوع تعامل کاربران با سایت را بسنجیم و تجربه کاربری را ارتقاء دهیم. 

طراحی-سایت-شرکتی-framed2
طراحی-سایت-شرکتی-framed3

فرم های حرفه ای

بر خلاف سایتهای شخصی،‌ معمولاً در سایت شرکتی از فرم های حرفه ای برای دریافت بهتر اطلاعات از کاربران استفاده می شود. فرم‌ها  یکی از با ارزشترین ابزارها برای شرکت ها  می باشند که بایستی به آنها اهمیت زیادی داده شود. 

جهت ثبت سفارش و یا مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید