طراحی سایت شرکتی

کسب و کار شما ممکن است یک شرکت بزرگ  چند ملیتی باشد و یا دفتر کوچک طراحی گرافیکی؛ هر دو یک نقطه مشترک دارند و آن نیاز به تعامل با مخاطبان از طریق سایت شرکتی است. بعضی شرکتها تنها به داشتن یک صفحه در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی اکتفا می نمایند که این پیام خوبی برای مخاطبان شما ارائه نمی دهد. شما بایستی وب سایت شرکتی خود را داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی با زایت

چرا سایت شرکتی؟

فعالیت شرکتها هر روز متنوع تر می شوند و امور تخصصی بیشتری را انجام می دهند. برای هر کسب و کار داشتن یک سایت شرکتی که نمایانگر حرفه ای گرایی صاحبان آن کسب و کار باشد جزو ضروریات است.

شما با داشتن یک سایت شرکتی حرفه‌ای میتوانید کلیه فعالیت های بازاریابی، تعامل با مشتریان، آنلاین برندینگ و… را در محیطی یکپارچه و حرفه ای انجام دهید. همین امروز قدم بعدی پیشرفت خود را بردارید.

وظیفه ما ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است. وب سایت شرکتی خوب ویترین کسب و کار شما در فضای آنلاین است، ویترینی که در آن هویت خود را خلق کرده و نمایش می دهید.

سئوی سایت شرکتی

بهترین طراحی و بهترین محتوا تا زمانی که دیده نشود ارزشی ندارد. سئوی حرفه‌ای در چندین مرحله اجرا و نظارت می‌شود تا مطمئن شویم سایت شرکتی شما دیده می شود.

طراحی-سایت-شرکتی-framed1
framed4

طراحی اختصاصی سایت شرکتی

شما منحصر‌بفرد هستید، پس سایت بیزینس شما نیز بایستی اختصاصاً برای شما طراحی شده باشد. طراحی با قالب های عمومی مخالف روحیه خلاقانه ما است و تک تک صفحات سایت شما مخصوص شما طراحی می گردد. 

رابط و تجربه کاربری

رابط کاربری و تجربه کاربری مهمترین نکات در طراحی سایت شرکتی هستند. ما نه تنها با آگاهی کامل نسبت به UI و UX طراحی های سایت را انجام می دهیم، بلکه از تیم مخصوص ارزیاب استفاده می کنیم و «تست کارایی» طراحی انجام شده را می گیریم تا نوع تعامل کاربران با سایت را بسنجیم و تجربه کاربری را ارتقاء دهیم. 

طراحی-سایت-شرکتی-framed2
طراحی-سایت-شرکتی-framed3

اتوماسیون سایت شرکتی

بر خلاف سایتهای شخصی،‌ معمولاً در طراحی سایتهای شرکتی از ابزارهای اتوماسیون حرفه‌ای برای دریافت بهتر اطلاعات از کاربران و مدیریت و تحلیل آن استفاده می‌شود. فرم‌ها  یکی از باارزشترین ابزارها برای شرکت‌ها است که بایستی به آنها اهمیت زیادی داده شود. 

نمونه سایت شرکتی

طراحی سایت بین‌المللی باسکول و تجهیزات توزین
آروین بخار بزرگترین تولیدکننده تجهیزات سیستمهای حرارتی
طراحی سایت و سئو، اینستاگرام، تبلیغات و تولید محتوای بزرگترین تولیدکننده باسکول جاده ای در خاورمیانه
وب سایت شرکت ترکیه‌ای اکس فعال در حوزه معادن
طراحی سایت معماری گروه خلاق آرت با مطالعات نوروساینس (علوم اعصاب)
گروه صنعتی و معدنی مکران با شعب فعال در سراسر کشور
طراحی سایت برای شرکت بازرگانی در کشور آذربایجان
طراحی سایت شرکتی برای مجموعه ساختمانی مستقر در کویت
طراحی سایت تخصصی شرکت توان ماشین تولیدکننده ماشین‌آلات صنعت چاپ
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

یکی از اصلی‌ترین ابزارهای شما جهت مارکتینگ داشتن وب سایت شرکتی قوی است. جهت ثبت سفارش و یا مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

مشاوره سریع با تکمیل فرم زیر