شرح کامل گوگل سرچ کنسول

ZITE-زایت-Google-search-console-طراحی-سایت

با دوستات به اشتراک بذار!

فهرست مطالب

به تحریر تولید محتوای زایت

گوگل سرچ کنسول یکی از ابزارهای اجباری برای هر طراح سایت می باشد. در این ویدیو بصورت کامل توضیحاتی در پیرامون این ابزار فوق قوی داده شده است.
ابزارهای مختلفی برای بررسی سایت شما موجود می باشد، اما از آنجایی که دنیای موتورهای جستجو تحت سلطه گوگل می باشد، بهره گیری از ابزارهای پیشنهادی خود گوگل تصمیمی کاملاً منطقی به نظر می رسد!
در گوگل سرچ کنسول سایت شما از نظر خوانایی و قابل درک بودن برای موتورهای جستجو بررسی می شود و به شما راهنمایی می کند تا بتوانید ظاهر جستجو بهتری در نتایج گوگل پیدا کنید. همچنین اگر مشکلی در خصوص نقشه سایت و ایندکس و کرال کردن (index & crawl)‌ آن وجود داشته باشد بیان مس گردد.
تجربه شما در استفاده از این ابزار چیست؟‌ چه پیشنهادی برای بهره گیری بیشتر از آن دارید؟‌لطفاً نظرات و سوالات خود را در پایین این برگه مطرح نمایید.

به تحریر تولید محتوای زایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب
سایت فروشگاهی
مقالات آموزشی

یک سایت فروشگاهی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

سایت فروشگاهی خوب، می تواند ویترین موفقی از کسب و کار شما باشد اما این در صورتی است که بدانید دقیقا چنین سایت موفق باید چه ویژگی هایی داشته باشد و آنها را در سایت خود پیاده سازی کنید.

صابر راستی کردار
عمومی

صابر راستی کردار؛ از دژاوو تا وزیر

چقدر خوانا باشد؟ چطور خواننده خسته نشود؟ چطور سریع بخواند؟ تمام این افکار، دغدغه های صابر راستی کردار، سازنده فونت وزیر متن است؛ فونتی که وزیر گوگل شد.