شرح کامل گوگل سرچ کنسول

ZITE-زایت-Google-search-console-طراحی-سایت

با دوستات به اشتراک بذار!

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
گوگل سرچ کنسول یکی از ابزارهای اجباری برای هر طراح سایت می باشد. در این ویدیو بصورت کامل توضیحاتی در پیرامون این ابزار فوق قوی داده شده است.
ابزارهای مختلفی برای بررسی سایت شما موجود می باشد، اما از آنجایی که دنیای موتورهای جستجو تحت سلطه گوگل می باشد، بهره گیری از ابزارهای پیشنهادی خود گوگل تصمیمی کاملاً منطقی به نظر می رسد!
در گوگل سرچ کنسول سایت شما از نظر خوانایی و قابل درک بودن برای موتورهای جستجو بررسی می شود و به شما راهنمایی می کند تا بتوانید ظاهر جستجو بهتری در نتایج گوگل پیدا کنید. همچنین اگر مشکلی در خصوص نقشه سایت و ایندکس و کرال کردن (index & crawl)‌ آن وجود داشته باشد بیان مس گردد.
تجربه شما در استفاده از این ابزار چیست؟‌ چه پیشنهادی برای بهره گیری بیشتر از آن دارید؟‌لطفاً نظرات و سوالات خود را در پایین این برگه مطرح نمایید.

سایر مطالب

طراحی سایت جمعه سیاه
اخبار

طراحی سایت در جمعه سیاه

جمعه سیاه و تخفیف‌های ویژه در هر جامعه‌ای افراد به دنبال فرصت مناسب برای انجام خرید‌های خود هستند. البته بهتر است بجای فرصت مناسب از

هاست-ایرانی-یا-هاست-خارجی
مقالات آموزشی

هاست ایرانی یا هاست خارجی؟

هاست ایرانی یا هاست خارجی؟ مسئله این است! همواره یکی از مسائل حائز اهمیت برای داشتن سایت قوی انتخاب یک سرویس میزبانی یا هاستینگ قوی